Zrzut Ekranu 2016 04 16 O 16.19.36

Mistral Air Technology.

Materace Box Mistral – więcej powietrza!

Chroniona międzynarodowymi patentami trójwymiarowa warstwa Mistral zapewnia ciągły dopływ powietrza do wnętrza materaca. Zbudowana jest ona z dwóch warstw siatkowych, między którymi znajdują się tysiące włókien ułożonych pionowo. Włókna te jak wiele sprężynek służą do uniesienia, oparcia ciała i rozłożenia jego masy

Materace Box Mistral – więcej higieny!

Technologia zastosowana w warstwie Mistral gwarantuje stałą cyrkulację powietrza pomiędzy poszczególnymi warstwami, dlatego podnosi higienę snu na niedostępne dotąd wyżyny.
Ponadto warstwa Mistral jest ergonomiczna, ponieważ dostosowuje się do naszego ciała. Odkształca się i powraca do pierwotnego stanu w zależności od naszego ułożenia na materacu. Ten mikro-ruch pod osobą leżącą na materacu wpływa korzystnie na krążenie krwi. Jest to jedyny materiał zdolny do rozbicia siły ciężkości, której jesteśmy źródłem, na wiele małych sił. Warstwa Mistral działa jak amortyzatory przenosząc siłę nacisku na warstwy poniżej. W ten sposób sama Mistral nie odkształca się i wciąż pozostaje swoistą „poduszką powietrzną” zapewniając przepływ powietrza po ciałem.

Nic podobnego nie wynaleziono.