IMG 0744

Relacja z Dolce Italia w Warszawie

Dużo się działo na Dolce Italia w Domotece w Warszawie. Dni włoskie rozpoczęły się 19 maja i trwały do ostatniej niedzieli miesiąca.

Nasze materace marki BoxMistral sprzedawane są w Domotece w salonie JMB Design, który ulokowany jest na I piętrze. Na parterze w holu głównym na czas promocji wyeksponowaliśmy flagowy produkt włoskiego producenta – materac Super Micromolla.

W tym czasie odbyliśmy ogrom konkretnych rozmów, mając możliwość zaprezentowania niespotykanych u konkurencji nowoczesnych i opatentowanych rozwiązań. Największe wrażenie za każdym razem robiła trójwymiarowa tkanina Mistral ® 3D
o grubości 2 cm umieszczona zaraz pod pokrowcem, zapewniająca wyjątkową cyrkulację.
W połączeniu z pianką Visco oraz
7-strefowymi sprężynami kieszeniowymi materac wyróżniał się dodatkowo rzadko spotykanym komfortem. Tak skonstruowana hybryda nie ma obecnie na rynku podobnego konkurenta.

Jesteśmy dumni z tego, że wraz z naszym partnerem, firmą JMB Design mogliśmy gościć Państwa na Dolce Vita w Domotece. Nasza obecność w Warszawie zaowocowała znacznym poszerzeniem się grona naszych dobrze wyspanych klientów – dziękujemy, że byliście z nami i obdarzyliście nas swoim zaufaniem. W przyszłości z pewnością nie zabraknie nas na podobnych eventach, do zobaczenia!