IMG 6160

Targi Warsaw Home Expo 2018 już za nami.

Targi Warsaw Home Expo 2018 już za nami.

Jesteśmy bardzo zaszczyceni tak liczną obecnością gości na naszym stoisku i miłymi komentarzami.  Warszawskie Targi okazały się bardzo dobrym miejscem spotkań zarówno z obecnymi partnerami handlowymi jak również przyszłymi klientami. Przez te kilka dni odbyliśmy wiele długich i owocnych rozmów, gdzie mogliśmy zaprezentować wszystkie cechy  unikatowych materacy włoskiej marki BoxMistral.

Głównym celem tego wydarzenia była światowa premiera materaca Liberta Soft, który od razu wzbudził ogromne zainteresowanie a także zachwyt.

Materac jako pierwszy wśród całej oferty posiada inny, charakterystyczny design i cechuje się wyjątkową miękkością przy zachowaniu wszystkich niezbędnych parametrów. Materac Liberta Soft został stworzony dla osób ceniących przyjemną miękkość i komfort wypoczynku. Pokrowiec materaca wyróżnia się wysoką jakość wykończenia z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Głęboko przepikowany topper nawierzchniowy wykonany ze starannie  wyselekcjonowanych tkanin dostarcza nam poczucie przyjemnego otulenia. Materac, który jest hybrydowym połączeniem sprężyn kieszeniowych soft, pianek i trójwymiarowej maty  Mistral® 3D zapewnia niespotykaną na rynku materacy wysoką przewiewność.

Na stoisku oprócz premiery można było zobaczyć nasze flagowe materace z kolekcji Elegance czyli Molla, Micromolla i Supermicromolla, które od kilku lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem stale powiększając grono zadowolonych klientów. Przedstawiliśmy  także propozycję dla sektora Hoteli Premium, którym jest materac Dynamic.

Podsumowując dni targowe jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wizyt i rozmów, co pozwala nam patrzeć z dużą nadzieją w przyszłość i rozwój marki.
Cieszy nas fakt, że materace BoxMistral zyskują tak duże zaufanie wśród coraz większej rzeszy klientów.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy

Zespół BoxMistral Polska