Domoteka

BoxMistral podczas Dni Włoskich w Domotece!

Już od 17 maja ruszają  Dni Włoskie w Domotece!

W drugiej połowie kwietnia odbyły się największe targi mebli i wyposażenia wnętrz  – Isaloni Salone del Mobile Milano 2018. Wysłannicy Domoteki po wizycie na tym zacnym wydarzeniu, przedstawią już w czwartek szczegółowy raport na temat najnowszych trendów i wzorów, dając Państwu niemałą dawkę inspiracji. Swoimi przemyśleniami podzielą się najbardziej cenieni projektanci i architekci wnętrz, m.in Maciej Karpiak, Oskar Zięta, Tomek Rygalik czy Anna Wojczyńska. W drugiej części odbędzie się panel dyskusyjny “Mediolan z perspektywy..”, który z pewnością będzie sporą dawką wiedzy i inspiracji.

Sobota to z kolei duża ilość warsztatów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Będą to m.in warsztaty florystyczne, batiku, komponowania zapachów czy stylizacji. Przed publicznością wystąpią także cenieni prelegenci wraz z ogromną ilością wartościowej wiedzy – m.in Ewa Mierzejewska, Marta Czerkies, Iza Grzymała, Dorota Maksymowicz, Grzegorz Pietrucha czy Izabela Dębek.

BoxMistral zaprezentuje na tym evencie swoje luksusowe materace. Będą mieli Państwo okazję zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą czy porozmawiać osobiście na temat naszych produktów. Przygotowaliśmy dla Państwa z tej okazji specjalną promocję, dlatego tym bardziej zachęcamy do pojawienia się na tym wydarzeniu..

Więcej informacji na temat całego przedsięwzięcia znajdą Państwo TUTAJ